KONST / Litografier / Färglitografi 11809510
nr 1180 9510
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "I stora hemska skogen". Signerad, numrerad 299/360, motivet: 30x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:25:40
800 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold